ZÁPAS
27.08.20 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Andreea Ghitescu | 6-0, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-15 | ||
Natalia Siedliska | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Natalia Siedliska | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0 | ||
Natalia Siedliska | 2-0 | |
0-0, 15-15 | ||
3-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Natalia Siedliska | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Andreea Ghitescu | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40 | ||
Natalia Siedliska | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Natalia Siedliska vs. Andreea Ghitescu - Vzájemné zápasy
27.08.20 | 1. kolo | Natalia Siedliska | Andreea Ghitescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Natalia Siedliska form & Andreea Ghitescu form
Natalia Siedliska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |
Andreea Ghitescu - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |