ZÁPAS
24.04.19 | kvalifik. | Nana Kawagishi | Arina Solomatina | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
08.07.01, 22 Let
11 279 $
08.07.01, 22 Let
11 279 $
Nana Kawagishi vs. Arina Solomatina - Vzájemné zápasy
24.04.19 | kvalifik. | Nana Kawagishi | Arina Solomatina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Nana Kawagishi form & Arina Solomatina form
Nana Kawagishi - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yujin Kim | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-3, 5-7, 1-4, - Nana Kawagishi - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 7-67, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Francesca Pace | 7-62, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Angelica Raggi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Yufei Ren | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Arina Solomatina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu |