ZÁPAS
19.11.18 | 2. kolo kval. | Naia Mercadier | Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | Nules | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
02.10.98, 25 Let
02.10.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
15.12.97, 26 Let
15.12.97, 26 Let
Naia Mercadier vs. Karina Kalkenova - Vzájemné zápasy
19.11.18 | 2. kolo kval. | Naia Mercadier | Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Nules | antuka |
Naia Mercadier form & Karina Kalkenova form
Naia Mercadier - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 7-63, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Shanice Roignot | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Cerezo | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Jemima Williams-Phillips | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Karina Kalkenova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu |