ZÁPAS
04.03.23 | semifinále | Naho Sato | Arianna Zucchini | 6-3, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Naho Sato | Arianna Zucchini | |
1. podání % | 43/69 (62%) | 31/42 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/43 (60%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/111 (61%) | 43/111 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Naho Sato | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naho Sato | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naho Sato | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Naho Sato | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Naho Sato | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Naho Sato | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naho Sato | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Arianna Zucchini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Naho Sato vs. Arianna Zucchini - Vzájemné zápasy
04.03.23 | semifinále | Naho Sato | Arianna Zucchini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Naho Sato form & Arianna Zucchini form
Naho Sato - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Arianna Zucchini - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Eunhye Lee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Lara Pfeifer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alicja Formella | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Samira De Stefano | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 3-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu |