ZÁPAS
16.08.21 | kvalifik. | Nahia Berecoechea | Sowjanya Bavisetti | 6-1, 1-6, 10-4 | W25 Ourense | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nahia Berecoechea | Sowjanya Bavisetti | |
1. podání % | 27/53 (51%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/27 (59%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 24/49 (49%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body celkem | 52/102 (51%) | 50/102 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nahia Berecoechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nahia Berecoechea | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nahia Berecoechea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nahia Berecoechea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nahia Berecoechea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nahia Berecoechea | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nahia Berecoechea | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nahia Berecoechea vs. Sowjanya Bavisetti - Vzájemné zápasy
16.08.21 | kvalifik. | Nahia Berecoechea | Sowjanya Bavisetti | 6-1, 1-6, 10-4 | detail zápasu | W25 Ourense | tvrdý |
Nahia Berecoechea form & Sowjanya Bavisetti form
Nahia Berecoechea - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-75, 6-2, 4-1, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-2, Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Alicea | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Sowjanya Bavisetti - poslední zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |