ZÁPAS
04.02.19 | 1. kolo kval. | Nadja Bay Christians | Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-1 | W15 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nadja Bay Christians | Klara Ondrejcekova | |
1. podání % | 18/32 (56%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/18 (83%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body celkem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nadja Bay Christians | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadja Bay Christians | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadja Bay Christians | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Nadja Bay Christians | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nadja Bay Christians | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Nadja Bay Christians | 2-1 | |
3-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Klara Ondrejcekova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nadja Bay Christians | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Španielsko
26.07.01, 22 Let
26.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
21.07.01, 22 Let
21.07.01, 22 Let
Nadja Bay Christians vs. Klara Ondrejcekova - Vzájemné zápasy
04.02.19 | 1. kolo kval. | Nadja Bay Christians | Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Palmanova | antuka |
Nadja Bay Christians form & Klara Ondrejcekova form
Nadja Bay Christians - poslední zápasy
W25 Daytona - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 0-2, - Nadja Bay Christians - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Naroa Larrinaga | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Darya Mukhina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 0-1, - Nadja Bay Christians - skreč | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Daria Mishina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Takhmina Burkhanova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Klara Ondrejcekova - poslední zápasy
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detail zápasu |