ZÁPAS
01.02.21 | 1. kolo kval. | Nadine Keller | Klaudija Bubelyte | 4-6, 6-4, 10-8 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nadine Keller vs. Klaudija Bubelyte - Vzájemné zápasy
01.02.21 | 1. kolo kval. | Nadine Keller | Klaudija Bubelyte | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Nadine Keller form & Klaudija Bubelyte form
Nadine Keller - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Klaudija Bubelyte - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Kuusisto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-3, 2-1, Lara Michel - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 1-6, 3-6 | detail zápasu |