ZÁPAS
16.03.15 | 2. kolo | Nadia Podoroska | Alina Silich | 6-3, 7-5 | Ribeirao Preto | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nadia Podoroska vs. Alina Silich - Vzájemné zápasy
16.03.15 | 2. kolo | Nadia Podoroska | Alina Silich | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Ribeirao Preto | antuka |
Nadia Podoroska form & Alina Silich form
Nadia Podoroska - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 6-77, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Kayla Day | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Amanda Anisimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-4, - Nadia Podoroska - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Yue Yuan | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | Anca Alexia Todoni - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Renata Jamrichova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |