Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
13.09.93, 30 Let
13.09.93, 30 Let
Monika Kilnarova vs. Akiko Okuda - Vzájemné zápasy
02.05.16 | kvalifik. | Monika Kilnarova | Akiko Okuda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Gyor | antuka |
Monika Kilnarova form & Akiko Okuda form
Monika Kilnarova - poslední zápasy
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.22 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.22 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Akiko Okuda - poslední zápasy
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
12.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |