ZÁPAS
08.04.21 | 3. kolo | Mona Barthel | Tereza Mrdeza | 7-5, 6-75, 6-2 | W60 Bellinzona | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mona Barthel | Tereza Mrdeza | |
1. podání % | 53/107 (50%) | 64/97 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/53 (58%) | 30/64 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/54 (44%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 10/17 (59%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 52/97 (54%) | 52/107 (49%) |
Vyhrané body celkem | 107/204 (52%) | 97/204 (48%) |
Dvojchyby | 12 | 7 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mona Barthel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mona Barthel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mona Barthel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mona Barthel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mona Barthel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mona Barthel | 6-5 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mona Barthel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mona Barthel | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mona Barthel | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mona Barthel | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mona Barthel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mona Barthel | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Mona Barthel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mona Barthel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mona Barthel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mona Barthel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mona Barthel vs. Tereza Mrdeza - Vzájemné zápasy
08.04.21 | 3. kolo | Mona Barthel | Tereza Mrdeza | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | W60 Bellinzona | antuka |
10.07.19 | 2. kolo | Mona Barthel | Tereza Mrdeza | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Bastad | antuka |
Mona Barthel form & Tereza Mrdeza form
Mona Barthel - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Celine Naef | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | - | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Antonia Ruzic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alice Gillan | 4-6, 0-4, - Mona Barthel - skreč | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Clara Burel | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Volodko | Kateryna Volodko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Natalia Krockova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
25.11.23 finále | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Tereza Mrdeza - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
04.03.22 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.22 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
07.01.22 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife - tvrdý | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detail zápasu |