ZÁPAS
23.08.21 | 2. kolo kval. | Misaki Matsuda | Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | W60 Prerov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Misaki Matsuda | Kamilla Bartone | |
1. podání % | 33/47 (70%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/14 (36%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/42 (69%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body celkem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Misaki Matsuda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Misaki Matsuda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Misaki Matsuda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Misaki Matsuda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Misaki Matsuda | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Misaki Matsuda vs. Kamilla Bartone - Vzájemné zápasy
23.08.21 | 2. kolo kval. | Misaki Matsuda | Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W60 Prerov | antuka |
20.02.19 | 1. kolo | Misaki Matsuda | Kamilla Bartone | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Misaki Matsuda form & Kamilla Bartone form
Misaki Matsuda - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Kamilla Bartone - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | detail zápasu |