ZÁPAS
03.03.23 | čtvrtfinále | Misaki Matsuda | Eri Shimizu | 6-2, 6-4 | W25 Bengaluru | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Misaki Matsuda | Eri Shimizu | |
1. podání % | 29/49 (59%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/29 (72%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Misaki Matsuda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Misaki Matsuda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Misaki Matsuda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Misaki Matsuda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Misaki Matsuda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Misaki Matsuda | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Misaki Matsuda | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Misaki Matsuda vs. Eri Shimizu - Vzájemné zápasy
03.03.23 | čtvrtfinále | Misaki Matsuda | Eri Shimizu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Bengaluru | tvrdý I. |
Misaki Matsuda form & Eri Shimizu form
Misaki Matsuda - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - skreč | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - skreč | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
14.09.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Eri Shimizu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |