ZÁPAS
29.05.21 | semifinále | Miriam Kolodziejova | Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Miriam Kolodziejova | Ziva Falkner | |
1. podání % | 56/70 (80%) | 55/73 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/56 (55%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/14 (29%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 8/19 (42%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 45/73 (62%) | 35/70 (50%) |
Vyhrané body celkem | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miriam Kolodziejova vs. Ziva Falkner - Vzájemné zápasy
29.05.21 | semifinále | Miriam Kolodziejova | Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Miriam Kolodziejova form & Ziva Falkner form
Miriam Kolodziejova - poslední zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Ziva Falkner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | - Ziva Falkner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |