ZÁPAS
12.03.21 | čtvrtfinále | Miriam Kolodziejova | Polina Leykina | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Miriam Kolodziejova | Polina Leykina | |
1. podání % | 42/50 (84%) | 39/51 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/8 (50%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/51 (59%) | 20/50 (40%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Polina Leykina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miriam Kolodziejova vs. Polina Leykina - Vzájemné zápasy
12.03.21 | čtvrtfinále | Miriam Kolodziejova | Polina Leykina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Miriam Kolodziejova form & Polina Leykina form
Miriam Kolodziejova - poslední zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Polina Leykina - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |