ZÁPAS
07.10.19 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Helene Pellicano | 6-3, 6-4 | Roja De | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miriam Bianca Bulgaru vs. Helene Pellicano - Vzájemné zápasy
07.10.19 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Helene Pellicano | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Roja De | antuka |
Miriam Bianca Bulgaru form & Helene Pellicano form
Miriam Bianca Bulgaru - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Helene Pellicano - poslední zápasy
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Laura Marti | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Ines Costa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Noma Akugue Noha | 6-4, 6-2 | detail zápasu |