ZÁPAS
09.02.23 | 1. kolo | Miho Kuramochi | Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Miho Kuramochi | Elena Jamshidi | |
1. podání % | 30/40 (75%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/30 (67%) | 11/35 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/49 (65%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Miho Kuramochi | 1-0 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
2-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miho Kuramochi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miho Kuramochi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Miho Kuramochi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miho Kuramochi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miho Kuramochi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Elena Jamshidi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
16.03.01, 23 Let
14 866 $
16.03.01, 23 Let
14 866 $
Miho Kuramochi vs. Elena Jamshidi - Vzájemné zápasy
09.02.23 | 1. kolo | Miho Kuramochi | Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Miho Kuramochi form & Elena Jamshidi form
Miho Kuramochi - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 5-7, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 1-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Melisa Ercan | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Dayeon Back | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Maya Joint | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Yexin Ma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Funa Kozaki | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 4-2, Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Yidi Yang | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Elena Jamshidi - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |