ZÁPAS
17.05.21 | 2. kolo kval. | Mihaela Djakovic | Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-65, 12-10 | W25 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mihaela Djakovic vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Vzájemné zápasy
12.04.23 | 1. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
17.05.21 | 2. kolo kval. | Mihaela Djakovic | Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-65, 12-10 | detail zápasu | W25 Platja | antuka |
Mihaela Djakovic form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Mihaela Djakovic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Ivonne Cavalle-Reimers - poslední zápasy
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |