ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Mia Mack | Nikola Daubnerova | 2-6, 6-3, 10-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mia Mack vs. Nikola Daubnerova - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Mia Mack | Nikola Daubnerova | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Mia Mack form & Nikola Daubnerova form
Mia Mack - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Ahn | - | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 4-1, Ferdaous Bahri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-62, 7-62 | detail zápasu |
Nikola Daubnerova - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Olivia Symons | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detail zápasu |