INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luna Meers vs. Melis Sezer - Vzájemné zápasy
08.12.18 | 1. kolo | Melis Sezer | Luna Meers | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Luna Meers form & Melis Sezer form
Luna Meers - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Melis Sezer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - skreč | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu |