INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nina Potocnik vs. Melany Solange Krywoj - Vzájemné zápasy
28.03.18 | 1. kolo | Melany Solange Krywoj | Nina Potocnik | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Nina Potocnik form & Melany Solange Krywoj form
Nina Potocnik - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Melany Solange Krywoj - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | detail zápasu |