Írsko
05.11.99, 24 Let
05.11.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jennifer Timotin vs. Melany Solange Krywoj - Vzájemné zápasy
10.05.18 | 2. kolo | Melany Solange Krywoj | Jennifer Timotin | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Jennifer Timotin form & Melany Solange Krywoj form
Jennifer Timotin - poslední zápasy
Dublin - koberec | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Mary Closs | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Mary Closs | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.18 kvalifik. | vs. Paola La Porta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ginevra Chiara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Eva Siska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Camilla Abbate | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.07.17 čtvrtfinále | vs. Mayar Sherif | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.17 2. kolo | vs. Brenda Njuki | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.17 1. kolo | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.07.17 čtvrtfinále | vs. Brenda Njuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.17 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Elyse Lavender | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 0-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Stephanie Belovukovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Laura Vieru | - | detail zápasu |
Melany Solange Krywoj - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | detail zápasu |