ZÁPAS
24.04.19 | 1. kolo | Melanie Klaffner | Saumya Vig | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Melanie Klaffner | Saumya Vig | |
1. podání % | 28/34 (82%) | 25/35 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/28 (89%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/6 (50%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 21/35 (60%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 49/69 (71%) | 20/69 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.02.95, 29 Let
16 775 $
13.02.95, 29 Let
16 775 $
Melanie Klaffner vs. Saumya Vig - Vzájemné zápasy
24.04.19 | 1. kolo | Melanie Klaffner | Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Melanie Klaffner form & Saumya Vig form
Melanie Klaffner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Saumya Vig - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |