ZÁPAS
03.11.20 | 1. kolo | Melania Delai | Martina Spigarelli | 3-6, 6-3, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Melania Delai | Martina Spigarelli | |
1. podání % | 56/86 (65%) | 68/101 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/56 (61%) | 39/68 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/30 (53%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 48/101 (48%) | 36/86 (42%) |
Vyhrané body celkem | 98/187 (52%) | 89/187 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Melania Delai | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melania Delai | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Melania Delai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Melania Delai | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Melania Delai | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Melania Delai | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Melania Delai vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
19.10.22 | 1. kolo | Martina Spigarelli | Melania Delai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
29.10.21 | čtvrtfinále | Melania Delai | Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
03.11.20 | 1. kolo | Melania Delai | Martina Spigarelli | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Melania Delai form & Martina Spigarelli form
Melania Delai - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |