INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Meiling Wang vs. Meiqi Guo - Vzájemné zápasy
05.03.19 | 1. kolo | Meiqi Guo | Meiling Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Nanchang | antuka |
15.02.17 | 1. kolo | Meiling Wang | Meiqi Guo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
Meiling Wang form & Meiqi Guo form
Meiling Wang - poslední zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Meiqi Guo - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |