ZÁPAS
02.03.20 | 1. kolo kval. | Megan Basson | Aditi Sinha | 6-3, 6-1 | W25 Potchefstroom | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
JAR
16.05.02, 21 Let
16.05.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
29.12.03, 20 Let
29.12.03, 20 Let
Megan Basson vs. Aditi Sinha - Vzájemné zápasy
02.03.20 | 1. kolo kval. | Megan Basson | Aditi Sinha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Potchefstroom | tvrdý |
Megan Basson form & Aditi Sinha form
Megan Basson - poslední zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Annunciata De-Souza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Delien Kleinhans | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.11.16 kvalifik. | vs. Evangeline Du Toit | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Aditi Sinha - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 0-2, - Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 New - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Ayushi Singh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Anu Moar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Alessia Piccoliori | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Megan Basson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hamilton - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Nicole Poj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bogota - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofia Franco Salcedo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Paula Rodriguez Ovalle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 La - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Jessica Plazas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Anoushka Wooller | 0-6, - Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lara Manzur | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuela Zegarra-Ballon | 0-6, 7-66, 3-10 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |