ZÁPAS
19.04.21 | 2. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Chiara Fornasieri | 1-6, 6-3, 10-8 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
26.09.03, 20 Let
26.09.03, 20 Let
Mayuka Aikawa vs. Chiara Fornasieri - Vzájemné zápasy
19.04.21 | 2. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Chiara Fornasieri | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Mayuka Aikawa form & Chiara Fornasieri form
Mayuka Aikawa - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Chiara Fornasieri - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Masha Lazarenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andra Maria Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 6-4, 4-0, Karolina Krajmer - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Rose Marie Nijkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Meiqi Guo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 5-7, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu |