ZÁPAS
10.06.22 | čtvrtfinále | Mayuka Aikawa | Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | W25 Incheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mayuka Aikawa | Boyoung Jeong | |
1. podání % | 32/54 (59%) | 47/60 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/32 (69%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mayuka Aikawa | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mayuka Aikawa | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mayuka Aikawa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mayuka Aikawa | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mayuka Aikawa vs. Boyoung Jeong - Vzájemné zápasy
10.06.22 | čtvrtfinále | Mayuka Aikawa | Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Incheon | tvrdý |
Mayuka Aikawa form & Boyoung Jeong form
Mayuka Aikawa - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Boyoung Jeong - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alena Kovackova | 1-6, 0-1, - Boyoung Jeong - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jana Otzipka | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jana Hossam Salah | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 7-66, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lara Charles | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Melissa Boyden | Melissa Boyden - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Michaella Krajicek | Michaella Krajicek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. A Young Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | detail zápasu |