ZÁPAS
13.09.21 | 2. kolo kval. | Matilda Mutavdzic | Shachf Lieberman | 6-0, 6-1 | W25 Johannesburg | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Matilda Mutavdzic | Shachf Lieberman | |
1. podání % | 23/37 (62%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Shachf Lieberman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Shachf Lieberman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
10.04.03, 20 Let
10.04.03, 20 Let
Matilda Mutavdzic vs. Shachf Lieberman - Vzájemné zápasy
13.09.21 | 2. kolo kval. | Matilda Mutavdzic | Shachf Lieberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Johannesburg | tvrdý |
Matilda Mutavdzic form & Shachf Lieberman form
Matilda Mutavdzic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-72, 6-4, 10-3 | detail zápasu |
Shachf Lieberman - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. June Bjork | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Frederikke Alberte Pape | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Noa Major | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Kowalczyk | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Viktoria Veleva | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-2 | detail zápasu |