ZÁPAS
11.02.21 | 2. kolo | Matilda Mutavdzic | Nicole Fossa Huergo | 7-5, 4-6, 6-4 | W15 Villena | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Matilda Mutavdzic | Nicole Fossa Huergo | |
1. podání % | 61/113 (54%) | 64/92 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/61 (70%) | 41/64 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/52 (48%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/92 (42%) | 45/113 (40%) |
Vyhrané body celkem | 107/205 (52%) | 98/205 (48%) |
Dvojchyby | 10 | 7 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Matilda Mutavdzic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matilda Mutavdzic vs. Nicole Fossa Huergo - Vzájemné zápasy
30.05.23 | kvalifik. | Matilda Mutavdzic | Nicole Fossa Huergo | 0-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | W25 Yecla | tvrdý |
11.02.21 | 2. kolo | Matilda Mutavdzic | Nicole Fossa Huergo | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Villena | tvrdý |
Matilda Mutavdzic form & Nicole Fossa Huergo form
Matilda Mutavdzic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-72, 6-4, 10-3 | detail zápasu |
Nicole Fossa Huergo - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu |