ZÁPAS
22.09.19 | 1. kolo kval. | Masa Jovanovic | Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | W60 Darwin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Masa Jovanovic | Noa Liauw A Fong | |
1. podání % | 51/72 (71%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/51 (69%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/21 (33%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 26/67 (39%) | 30/72 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/139 (49%) | 71/139 (51%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Masa Jovanovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Noa Liauw A Fong | |
0-0 | ||
1-3 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Masa Jovanovic | 1-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Masa Jovanovic | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Masa Jovanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Masa Jovanovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 0-15 | ||
Masa Jovanovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Noa Liauw A Fong | |
0-0 | ||
Masa Jovanovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Masa Jovanovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Noa Liauw A Fong | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Masa Jovanovic | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-5, 6-6, 6-9, 7-9, 8-9, 9-10 | ||
11-9 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Masa Jovanovic vs. Noa Liauw A Fong - Vzájemné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Masa Jovanovic | Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | W60 Darwin | tvrdý |
Masa Jovanovic form & Noa Liauw A Fong form
Masa Jovanovic - poslední zápasy
W60 Playford - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - skreč | detail zápasu |
Noa Liauw A Fong - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 4-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Prisca Abbas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 6-0, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-0, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-3, - Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 0-2, - Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.21 semifinále | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 1-3, - Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
12.11.21 čtvrtfinále | vs. Ayumi Morita | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Asya Colombo | 6-2, 6-0 | detail zápasu |