ZÁPAS
08.03.18 | 2. kolo | Masa Jovanovic | Anastasia Berezov | 6-0, 6-2 | Mildura | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Masa Jovanovic | Anastasia Berezov | |
1. podání % | 25/33 (76%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 9/33 (27%) |
Vyhrané body celkem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Masa Jovanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Berezov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Masa Jovanovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anastasia Berezov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Masa Jovanovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anastasia Berezov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Masa Jovanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasia Berezov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Anastasia Berezov | |
3-0 | Anastasia Berezov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Masa Jovanovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Anastasia Berezov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Masa Jovanovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anastasia Berezov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Masa Jovanovic vs. Anastasia Berezov - Vzájemné zápasy
08.03.18 | 2. kolo | Masa Jovanovic | Anastasia Berezov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Mildura | tráva |
Masa Jovanovic form & Anastasia Berezov form
Masa Jovanovic - poslední zápasy
W60 Playford - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.18 čtvrtfinále | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - skreč | detail zápasu |
Anastasia Berezov - poslední zápasy
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.22 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Danielle Badman | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Kelsey Lewis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
21.02.19 čtvrtfinále | vs. Jennifer Elie | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.19 2. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo | vs. Natasha Camer-Pesci | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alison Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
20.01.19 1. kolo | vs. Clara Tauson | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Sae Haraguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Otoha Aoki | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.18 2. kolo kval. | vs. Moeka Jimbo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Zuzana Zlochova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Chompoothip Jandakate | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Yuka Hosoki | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Thanrada Totarat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |