ZÁPAS
04.08.20 | 1. kolo | Maryna Zanevska | Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
4-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Zanevska | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Zanevska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Maryna Zanevska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Zanevska | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Maryna Zanevska | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maryna Zanevska vs. Ani Vangelova - Vzájemné zápasy
04.08.20 | 1. kolo | Maryna Zanevska | Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Maryna Zanevska form & Ani Vangelova form
Maryna Zanevska - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
25.06.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - skreč | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
04.02.23 semifinále | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.23 kvalifik. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
23.10.22 finále | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | detail zápasu |
Ani Vangelova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu |