ZÁPAS
19.06.22 | 1. kolo kval. | Marwa Hakimi | Helena Mohamed | 6-4, 6-4 | W15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
20.08.03, 20 Let
20.08.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.02.02, 22 Let
20.02.02, 22 Let
Marwa Hakimi vs. Helena Mohamed - Vzájemné zápasy
19.06.22 | 1. kolo kval. | Marwa Hakimi | Helena Mohamed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Marwa Hakimi form & Helena Mohamed form
Marwa Hakimi - poslední zápasy
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Selina Dal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-710, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Dooa Akyurek | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |
Helena Mohamed - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Audelie Lesauvage | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Anna Chekanskaya | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Natasha Sengphrachanh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Luise Reisel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elise Renard | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 7-61 | detail zápasu |