ZÁPAS
23.02.23 | 3. kolo | Martina Capurro Taborda | Daniela Vismane | 6-1, 6-2 | W25 Tucuman | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Martina Capurro Taborda | Daniela Vismane | |
1. podání % | 31/44 (70%) | 30/37 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/37 (65%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Capurro Taborda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Martina Capurro Taborda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Capurro Taborda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Capurro Taborda vs. Daniela Vismane - Vzájemné zápasy
03.03.23 | 3. kolo | Martina Capurro Taborda | Daniela Vismane | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Tucuman | antuka |
23.02.23 | 3. kolo | Martina Capurro Taborda | Daniela Vismane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Tucuman | antuka |
Martina Capurro Taborda form & Daniela Vismane form
Martina Capurro Taborda - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Daniela Vismane - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |