ZÁPAS
12.06.22 | 1. kolo kval. | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Naroa Aranzabal | 6-0, 6-0 | W60 Madrid | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Marta Huqi Gonzalez Encinas | Naroa Aranzabal | |
1. podání % | 20/34 (59%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/20 (80%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 2/19 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/34 (76%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkem | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Naroa Aranzabal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Naroa Aranzabal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Naroa Aranzabal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Naroa Aranzabal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Naroa Aranzabal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marta Huqi Gonzalez Encinas | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Naroa Aranzabal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
24.08.05, 18 Let
24.08.05, 18 Let
Marta Huqi Gonzalez Encinas vs. Naroa Aranzabal - Vzájemné zápasy
12.06.22 | 1. kolo kval. | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Naroa Aranzabal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W60 Madrid | tvrdý |
Marta Huqi Gonzalez Encinas form & Naroa Aranzabal form
Marta Huqi Gonzalez Encinas - poslední zápasy
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W80+H Valencia - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.22 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Naroa Aranzabal - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | - Naroa Aranzabal - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | detail zápasu |