ZÁPAS
13.02.22 | 1. kolo kval. | Marne Dercksen | Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | W25 Canberra | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
JAR
04.08.01, 22 Let
04.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
11.12.95, 28 Let
11.12.95, 28 Let
Marne Dercksen vs. Nessa Pratt - Vzájemné zápasy
13.02.22 | 1. kolo kval. | Marne Dercksen | Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Canberra | tvrdý |
Marne Dercksen form & Nessa Pratt form
Marne Dercksen - poslední zápasy
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Nessa Pratt - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ava-Monet Sycamore | 0-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Lopez Gomez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Garcia Acebal | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Lincer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Jordan Fenton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Lexie Weir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Marissa Minetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. June Bjork | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Natalia Kowalczyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Laalitya Kalluri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Breanna Cerasa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.12.22 kvalifik. | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Ashley Katz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Covi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Onkoba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Roselida Asumwa | 4-6, 2-6 | detail zápasu |