ZÁPAS
19.01.20 | 1. kolo kval. | Marine Szostak | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | W15 Stuttgart | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.04.01, 22 Let
22.04.01, 22 Let
Marine Szostak vs. Mariya Poduraeva - Vzájemné zápasy
19.01.20 | 1. kolo kval. | Marine Szostak | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Stuttgart | tvrdý I. |
Marine Szostak form & Mariya Poduraeva form
Marine Szostak - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Mariya Poduraeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detail zápasu |