ZÁPAS
29.11.21 | kvalifik. | Marine Szostak | Gabriella Mujan | 6-2, 6-0 | W15 Lousada | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
16.06.00, 23 Let
11 418 $
16.06.00, 23 Let
11 418 $
Marine Szostak vs. Gabriella Mujan - Vzájemné zápasy
29.11.21 | kvalifik. | Marine Szostak | Gabriella Mujan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Lousada | tvrdý I. |
Marine Szostak form & Gabriella Mujan form
Marine Szostak - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Gabriella Mujan - poslední zápasy
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
18.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |