ZÁPAS
03.05.18 | 2. kolo | Marina Yudanov | Anna Ureke | 6-75, 6-4, 6-3 | Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Yudanov | Anna Ureke | |
1. podání % | 100/134 (75%) | 74/108 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 64/100 (64%) | 43/74 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/34 (24%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 5/24 (21%) |
Vyhrané body z returnu | 53/108 (49%) | 62/134 (46%) |
Vyhrané body celkem | 125/242 (52%) | 117/242 (48%) |
Dvojchyby | 13 | 12 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Marina Yudanov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Yudanov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marina Yudanov | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Anna Ureke | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Marina Yudanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Anna Ureke | |
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
2-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Yudanov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Yudanov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Marina Yudanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-2 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Marina Yudanov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Yudanov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marina Yudanov vs. Anna Ureke - Vzájemné zápasy
03.05.18 | 2. kolo | Marina Yudanov | Anna Ureke | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Marina Yudanov form & Anna Ureke form
Marina Yudanov - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.19 finále | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detail zápasu |
Anna Ureke - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |