ZÁPAS
03.10.19 | 2. kolo | Marina Melnikova | Gaia Sanesi | 6-1, 6-3 | W60 Charleston | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Melnikova | Gaia Sanesi | |
1. podání % | 35/43 (81%) | 41/56 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/35 (71%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/56 (54%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gaia Sanesi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Melnikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marina Melnikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gaia Sanesi | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Marina Melnikova | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Gaia Sanesi | |
6-1 |
2 | ||
Marina Melnikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gaia Sanesi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Melnikova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Gaia Sanesi | |
Marina Melnikova | 2-2 | |
3-2 | Gaia Sanesi | |
Marina Melnikova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Gaia Sanesi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Melnikova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marina Melnikova vs. Gaia Sanesi - Vzájemné zápasy
03.10.19 | 2. kolo | Marina Melnikova | Gaia Sanesi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W60 Charleston | antuka |
10.03.14 | 2. kolo | Marina Melnikova | Gaia Sanesi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Marina Melnikova form & Gaia Sanesi form
Marina Melnikova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Gaia Sanesi - poslední zápasy
W25 Hilton - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tara Moore | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Luna Lesage | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-0, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Robin Anderson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Abbie Myers | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osprey - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Ann Li | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 0-6, 2-1, - Gaia Sanesi - skreč | detail zápasu |