ZÁPAS
06.02.23 | kvalifik. | Marina Bassols Ribera | Noma Akugue Noha | 6-4, 3-6, 6-3 | Linz | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Bassols Ribera | Noma Akugue Noha | |
1. podání % | 49/90 (54%) | 75/109 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/49 (59%) | 40/75 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/41 (49%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/20 (35%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 53/109 (49%) | 41/90 (46%) |
Vyhrané body celkem | 102/199 (51%) | 97/199 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marina Bassols Ribera vs. Noma Akugue Noha - Vzájemné zápasy
27.11.23 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Andorra | tvrdý I. |
06.02.23 | kvalifik. | Marina Bassols Ribera | Noma Akugue Noha | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Linz | tvrdý I. |
15.01.21 | čtvrtfinále | Noma Akugue Noha | Marina Bassols Ribera | 6-0, 6-4 | detail zápasu | W25 Hamburg | tvrdý I. |
Marina Bassols Ribera form & Noma Akugue Noha form
Marina Bassols Ribera - poslední zápasy
La Bisbal - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-1, - Marina Bassols Ribera - skreč | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Noma Akugue Noha - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu |