ZÁPAS
02.11.19 | semifinále | Mariia Tkacheva | Lyubov Kostenko | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mariia Tkacheva | Lyubov Kostenko | |
1. podání % | 26/41 (63%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 10/41 (24%) |
Vyhrané body celkem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mariia Tkacheva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0 | ||
Mariia Tkacheva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0 | ||
Mariia Tkacheva | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mariia Tkacheva | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
Mariia Tkacheva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 30-0 | ||
Mariia Tkacheva | 5-0 | |
0-0, 15-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.03.03, 21 Let
28.03.03, 21 Let
Mariia Tkacheva vs. Lyubov Kostenko - Vzájemné zápasy
02.11.19 | semifinále | Mariia Tkacheva | Lyubov Kostenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Mariia Tkacheva form & Lyubov Kostenko form
Mariia Tkacheva - poslední zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Lyubov Kostenko - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Yuliana Lizarazo | - Lyubov Kostenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |