ZÁPAS
30.11.20 | 2. kolo kval. | Marie Mettraux | Anna Borovinskaya | 6-4, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
18.01.03, 21 Let
18.01.03, 21 Let
Marie Mettraux vs. Anna Borovinskaya - Vzájemné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Marie Mettraux | Anna Borovinskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Marie Mettraux form & Anna Borovinskaya form
Marie Mettraux - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Anna Borovinskaya - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Aanya Goel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Junhan Zhang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Danielle Daley | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Vivian Yang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Anjani Maheshkumar | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jael Molongo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Amira Badawi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Mahrukh Kokni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Greta Murzsa | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 0-6, 5-7 | detail zápasu |