ZÁPAS
30.11.20 | 2. kolo kval. | Marian Gomez Pezuela Cano | Saumya Vig | 7-62, 6-3 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mexiko
24.09.01, 22 Let
11 883 $
24.09.01, 22 Let
11 883 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.02.95, 29 Let
16 775 $
13.02.95, 29 Let
16 775 $
Marian Gomez Pezuela Cano vs. Saumya Vig - Vzájemné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Marian Gomez Pezuela Cano | Saumya Vig | 7-62, 6-3 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Marian Gomez Pezuela Cano form & Saumya Vig form
Marian Gomez Pezuela Cano - poslední zápasy
W15 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Susan Doldan | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Luciana Mendoza | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Isidora Cereso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sol Rabin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luna Maria Cinalli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lara Diaz Zayas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Camila Rodero | 4-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Chernova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 2-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolyn Ansari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Ahn | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Brandy Walker | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Josefina Estevez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Dasha Plekhanova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gresova | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Saumya Vig - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |