ZÁPAS
21.08.17 | 2. kolo kval. | Maria Toma | Ana Maria Gabriela Taranu | 6-3, 6-0 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
04.03.01, 23 Let
04.03.01, 23 Let
Maria Toma vs. Ana Maria Gabriela Taranu - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Maria Toma | Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
24.06.18 | 2. kolo kval. | Ana Maria Gabriela Taranu | Maria Toma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Curtea De | antuka |
21.08.17 | 2. kolo kval. | Maria Toma | Ana Maria Gabriela Taranu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Maria Toma form & Ana Maria Gabriela Taranu form
Maria Toma - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Ana Maria Gabriela Taranu - poslední zápasy
W15 Focsani - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Raluca Botin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Candela Bugnon | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Theodora Iosub | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Caitlin Bernard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-79, 6-74 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Vittoria Avvantaggiati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu |