Maria Toma vs. Alisa Rastegaeva 08.04.2019

Maria Toma vs. Alisa Rastegaeva 08.04.2019 - W15 Shymkent - porovnání

ZÁPAS

08.04.191. kolo kval.Maria Toma Alisa Rastegaeva 6-3, 6-4 Kazakhstan W15 Shymkent antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Maria Toma
Rumunsko
25.01.99, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.03.02, 19 Let







Alisa Rastegaeva
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Maria Toma vs. Alisa Rastegaeva - Vzájemné zápasy

08.04.191. kolo kval.Maria TomaAlisa Rastegaeva6-3, 6-4 detail zápasuKazakhstan W15 Shymkent antuka

Maria Toma form & Alisa Rastegaeva form

Maria Toma - poslední zápasy

Italy W15 Cordenons - antuka
27.07.21
kvalifik.
vs. Federica Trevisan1-6, 0-6 prohradetail zápasu
26.07.21
1. kolo kval.
vs. Alice Amendola6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Italy W15 L'aquila - antuka
21.06.21
2. kolo kval.
vs. Chiara Catini3-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.06.21
1. kolo kval.
vs. Emily Di Giannantonio6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy W25 Grado - antuka
31.05.21
1. kolo kval.
vs. Maria Marfutina3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
19.04.21
1. kolo kval.
vs. Stacey Fung0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
11.04.21
1. kolo kval.
vs. Karola Patricia Bejenaru2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Slovakia W15 Bratislava - tvrdý I.
22.03.21
1. kolo kval.
vs. Sofia Milatova3-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
Slovakia W15 Bratislava - tvrdý I.
16.03.21
1. kolo kval.
vs. Janika Kusy Alzugaray7-64, 6-1 výhradetail zápasu
16.03.21
kvalifik.
vs. Nina Vargova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Evgeniya Burdina2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.02.21
1. kolo kval.
vs. Nana Kawagishi2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Ortisei - tvrdý I.
03.11.20
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.11.20
kvalifik.
vs. Sofia Rocchetti6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.11.20
1. kolo kval.
vs. Caterina Odorizzi7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
12.11.19
kvalifik.
vs. Mayya Gorbunova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Heydi Doldan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Viktoria Kurz6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
04.11.19
kvalifik.
vs. Sofia Dmitrieva4-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Jennifer Ruggeri4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
14.10.19
1. kolo
vs. Nina Ugrelidze6-3, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.19
kvalifik.
vs. Alina Lebedeva7-68, 1-6, 10-3 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
09.10.19
1. kolo
vs. Izabela Gabriela Novac2-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Diana Krasnova5-7, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
01.10.19
1. kolo
vs. Anna Ureke3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Irina Shchetinina5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Norhan Hesham6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Holland W15 Oldenzaal - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Federica Arcidiacono1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy W15 Schio - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti4-6, 4-6 prohradetail zápasu

Alisa Rastegaeva - poslední zápasy

Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Sofiya Chekhlystova0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - skrečprohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Julia Jelen1-6, - Alisa Rastegaeva - skrečprohradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Viktoriia Dema0-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Laura Kubacakova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W25+H Penza - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Eva Garkusha4-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Darya Gaifullina6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - antuka
23.07.19
kvalifik.
vs. Elizaveta Volodko0-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Ksenia Kolesnikova3-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Yana Karpovich2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
19.06.19
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Georgia W15 Tbilisi - tvrdý
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Barbare Eristavi2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Milatova1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Maria Toma3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
26.03.19
kvalifik.
vs. Fanny Ostlund0-6, 0-6 prohradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Yolande Leacock Yolande Leacock - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Polina Golubovskaya0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Aya El Sayed3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
28.01.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Emma Zakordoniec1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
12.12.18
1. kolo
vs. Lana Sipek2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
05.12.18
1. kolo
vs. Charlotte Roemer0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
28.11.18
1. kolo
vs. Kerstin Peckl1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
19.11.18
kvalifik.
vs. Vickie Trocker7-5, 1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
05.11.18
kvalifik.
vs. Katarzyna Pitak1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Maria Shusharina0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
16.09.18
kvalifik.
vs. Olga Terteac2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Darya Yelfimova6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
10.09.18
1. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
<