Rusko
03.08.01, 22 Let
03.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veronika Pepelyaeva vs. Maria Timofeeva - Vzájemné zápasy
07.08.18 | 1. kolo | Maria Timofeeva | Veronika Pepelyaeva | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Kazan | antuka |
Veronika Pepelyaeva form & Maria Timofeeva form
Veronika Pepelyaeva - poslední zápasy
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.20 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - skreč | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - skreč | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Maria Timofeeva - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |