Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
06.10.00, 23 Let
06.10.00, 23 Let
Margarita Lazareva vs. Maria Tanasescu - Vzájemné zápasy
28.11.18 | 1. kolo | Maria Tanasescu | Margarita Lazareva | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Margarita Lazareva form & Maria Tanasescu form
Margarita Lazareva - poslední zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Maria Tanasescu - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |