Austrália
06.11.01, 22 Let
06.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
06.10.00, 23 Let
06.10.00, 23 Let
Angelina Graovac vs. Maria Tanasescu - Vzájemné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Maria Tanasescu | Angelina Graovac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Angelina Graovac form & Maria Tanasescu form
Angelina Graovac - poslední zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 0-3, - Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mahaylia Kaori White | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Monique Barry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.22 1. kolo | vs. Danielle Badman | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Ariana-Cristiana Corbeanu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Erica Layton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lily Taylor | 0-6, 0-3, - Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-2, - Angelina Graovac - skreč | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Maria Tanasescu - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |