ZÁPAS
02.08.19 | čtvrtfinále | Maria Marfutina | Camilla Rosatello | 6-2, 7-5 | W25 Sezze | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maria Marfutina | Camilla Rosatello | |
1. podání % | 43/68 (63%) | 59/80 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/43 (56%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/25 (64%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 43/80 (54%) | 28/68 (41%) |
Vyhrané body celkem | 83/148 (56%) | 65/148 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
Maria Marfutina | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Marfutina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Maria Marfutina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Maria Marfutina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Maria Marfutina | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Maria Marfutina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maria Marfutina | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
Maria Marfutina | 4-3 | |
0-0, 15-0, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
Maria Marfutina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
Maria Marfutina | 7-5 | |
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maria Marfutina vs. Camilla Rosatello - Vzájemné zápasy
31.01.20 | čtvrtfinále | Maria Marfutina | Camilla Rosatello | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
02.08.19 | čtvrtfinále | Maria Marfutina | Camilla Rosatello | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W25 Sezze | antuka |
16.05.16 | kvalifik. | Camilla Rosatello | Maria Marfutina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Caserta | antuka |
Maria Marfutina form & Camilla Rosatello form
Maria Marfutina - poslední zápasy
W15 L'aquila - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hina Inoue | 0-2, - Maria Marfutina - skreč | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Federica Prati | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Gaelle Desperrier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.20 1. kolo | vs. Athina Pitta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Amira Badawi | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Camilla Rosatello - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |